2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Grzegórzki
Dodane 25 kwietnia 2024

Palace Group zatrudni Asystentkę Zarządu/specjalistę ds, social medi

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Palace Group Estate Sp. z o.o. zatrudni najlepszych kandydatów/kandydatki na stanowisko: Asystent/ka zarządu i specjalista/ka ds social media i marketing Internetowy.

Twój zakres obowiązków:

 • Bieżąca administracja i zarządzanie pracy biura

• Asystowanie i pomoc dyrektorom oraz agentom firmy przy ich obowiązkach.
 • Obsługa telefonu firmowego

• Pomoc w kontroli pracy naszych agentów.

 • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

  • Obsługa kanałów social media firmy.

• Wsparcie kreatywne firmy w działaniach marketingowych na wszystkich obszarach.

• Tworzenie i edycja kontentu.

Nasze wymagania:

• Poszukujemy osoby dyspozycyjnej poniedziałek-piątek 8.00 do 17.00

 •Nienaganna prezencja, styl i miła aparycja.

• Min. Rok doświadczenia (opcjonalnie)

• Prawo jazdy kat B.

 • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub biurowej

• Przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem.

• Samodzielności w rozwiązywaniu problemów.

• umiejętność sprawnego zarządzania czasem własnym.

 • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.

• Znajomość języka polskiego i angielskiego

• Mile widziana jest znajomość innych języków obcych, np rosyjski, niemiecki

Zainteresowanie sztuczną inteligencją AI, mile widziane

 • Biegła obsługa komputera, Internetu, pakietu Office,

Mile widziany status studentki marketingu Internetowego i social media.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy.

• Na początku wdrożenie do pracy w naszym biurze nieruchomości.

• Stabilne zatrudnienie

• Bieżące, codzienne wsparcie kadry kierowniczej

 • Niezbędne narzędzia i miejsce pracy:

nowoczesne/klimatyzowane biuro w centrum Krakowa, laptop, telefon służbowy

• Dostęp do zaawansowanych programów i rozwiązań ułatwiających pracę

• Kursy wprowadzające i doskonalące

 • Elastyczne godziny pracy.

• Nowoczesne, klimatyzowane biuro z panoramą Krakowa , na 11 piętrze Błękitnego biurowca, przy Aleja Pokoju 1, w Krakowie.

Zapraszam najlepszych kandydatów do składania aplikacji.

Prosimy o przesłanie wyczerpującego cv, koniecznie ze zdjęciem.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914355029