2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łuków
Dodane 24 kwietnia 2024

palacz-monter Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukuje pracownika na stanowisko: palacz/monter – osoba do przyuczenia.

Miejsce pracy: Łuków

OBOWIĄZKI:

  • utrzymywanie poprawnej pracy kotła parowego wraz z urządzeniami towarzyszącymi;
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych kotła parowego;
  • wykonywanie napraw bieżących.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: elektromechanik, mechanik),
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności,
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • ok. 850 m do stacji PKP, możliwość dojazdów spoza Łukowa,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych są Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 682505817