2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Dziećmierowo
TFP Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Palacz w Zakładzie Dziećmierowo

Lokalizacja

Dziećmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.30-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

PalaczMiejsce pracy: Dziećmierowo

Zakres obowiązków

• eksploatacja kotła parowego, zmiękczalni wody, sprężarek, pomp i instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną

• usuwanie awarii z zakresu instalacji pneumatycznych• wykonywanie prac instalacyjno-montażowych w zakresie instalacji pneumatycznych i hydraulicznych

Poszukiwane kompetencje

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• uprawnienia na eksploatację urządzeń energetycznych G2 -kotły parowe, sieci i instalacje cieplne, sprężarki

• doświadczenie w zakresie obsługi kotłów parowych i sprężarek

• praktyczna umiejętność wykonywania instalacji hydraulicznych i pneumatycznych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na nowoczesnym parku maszynowym
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie karty Multisport, świadczenia z ZFŚS paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku letniego, konkursy dla dzieci pracowników, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • bezpłatny transport pracowników z trzech kierunków na trasach: Dolsk Śrem Kórnik Jarocin Żerków Klęka Nowe Miasto Środa Wlkp. Kórnik Miłosław Miąskowo Środa Kórnik Więcej informacji na temat tej oferty pracy można uzyskać pod numerem telefonu: 60*****78 lub 88*****92

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dziećmierowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Dziećmierowo
ID: 912979277