2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Dąbrowa Górnicza
Kierownik
Dodane 26 kwietnia 2024

Paleta Smaków zatrudni chętnych na stanowisko: Kucharka / Kucharz

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Paleta Smaków - samoobsługowa restauracja z potrawami na wagę w Dąbrowie Górniczej poszukuje Kucharki / Kucharza.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę / zlecenie / praca dorywcza

  • elastyczny grafik

  • praca w zgranym zespole w miłej atmosferze

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • posiłki pracownicze

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku kucharza/kucharki,

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy,

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia nowych, atrakcyjnych dań,

  • Zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów jakości i higieny,

  • Zdolności organizacyjne i skrupulatność w przygotowywaniu potraw

  • Zorientowania na jakość i estetykę podawanych dań

  • Komunikatywności i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dań zgodnie z menu i obowiązującymi standardami,

  • Dbanie o odpowiedni wygląd i estetykę potraw,

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,

  • Zachowanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności,

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań,

  • Utrzymywanie porządku w kuchni oraz dbanie o stan techniczny sprzętu kuchennego.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 901236905