2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Płock
Dodane 11 kwietnia 2024

Pani do serwisu sprzątającego w salonie meblowym

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Pani do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Wyszogrodzka 135, 09-410 Płock

Godziny pracy: grafik do ustalenia z kierownikiem

Zadania:

-utrzymanie czystości na terenie sklepu meblowego (zamiatanie, zbieranie śmieci, mycie maszynowe itp)

Oczekujemy:

-dokładności i sumienności

- orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane)

Oferujemy:

-umowę zlecenie/ Umowa o prace

-wypłatę zawsze na czas

-miłą i przyjazną atmosferę pracy

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie, na zadawane przez Państwa pytania, prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu. Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 909421107