2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Starachowice
Dodane 27 kwietnia 2024

Pani Pokojowa - Housekeeping

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czystość na Piątkę z Plusem - Twoje zaangażowanie ma znaczenie!

Hotel Senator to obiekt z 25 letnią tradycją. Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam, aby właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół.

Aktualnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Housekeeping - Pani Pokojowa

Jeżeli lubisz i chcesz:

  • zapewniać gościom przyjemny pobyt w naszym hotelu poprzez nadzór nad czystością

  • dbać o prawidłowe wyposażenie pokoi hotelowych

I wyróżnia Cię:

  • dokładność, precyzyjność, koncentracja na detalach i czystości

  • zorganizowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Czekamy właśnie na Ciebie!

Szczegółowe obowiązki:

  • utrzymywanie czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz przyległych przestrzeniach;

  • dbanie o detale, które gwarantują najwyższy standard naszych usług;

  • reagowanie na specjalne życzenia i potrzeby gości w zakresie czystości i porządku;

  • przestrzeganie procedur związanych z higieną i bezpieczeństwem;

  • przestrzeganie zasad właściwej gospodarki odpadami i segregacji śmieci;

  • informowanie przełożonego o znalezionych usterkach;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • współpracę z innymi działami naszej firmy;

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności sprzątania,

  • zaangażowania

  • pracowitości,

  • odpowiedzialności, zorganizowania

  • dyspozycyjności,

  • rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków

  • gotowości do pracy w weekendy oraz święta

  • gotowości do okazjonalnej pracy na nocnej zmianie

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet zniżek pracowniczych

  • szkolenie wdrożeniowe

  • indywidualne podejście do pracownika

  • pracę zmianową według ustalonego wcześniej grafiku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 914891317