2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wieliczka
Dodane 04 kwietnia 2024

Panią do pomocy w kuchni - Restauracja Hotelowa

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam,

Szukamy Panią do pomocy w restauracji w hotelu.

Szukamy Pani dyspozycyjnej w tygodniu jak i w weekendy.

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem w gastronomii i w pracy na kuchni

Zakres obowiązków:

Pomoc na Kuchni w przygotowaniu potraw, Śniadań

Dbanie o porządek, Pomoc na Zmywalni.

Zakres godzin oraz grafik do ustalenia.

Szukamy osoby dorywczo, dodatkowo do pomocy

Zapraszam

Adam

60*******00

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 677674482