2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Czosnów
Dodane 09 kwietnia 2024

Panią/ pana Pomoc domową Dom k. Czosnowa Praca aktualna po 15 maja

Wynagrodzenie

60 - 61 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czosnów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Dom znajduje się koło Czosnowa, ok.18km od granicy Warszawy, za Łomiankami w kierunku Nowego Dworu Maz.

Zatrudnimy panią/ pana jako Pomoc Domową - TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBA KOCHAJĄCA PIESKI

Praca w godzinach 15/16 - 20/21 . Można sporadycznie ustalać inne godziny : RANO.

Praca 2-3 razy w tygodniu.

Wymagania :

Własny samochód

Solidne sprzątanie

Prasowanie generatorem pary (obecnie popularne)

Pani/ Pan lubiąca psy ( młody pies- domownik )

Wiek bez znaczenie ale bardzo

Obowiązki :

  • Sprzątanie domu

  • Drobne prace ogrodowe ( jak porządek na rabatce kwiatowej, posadzenie kwiatków w skrzynkach itp.) - ciężkie prace ogrodowe

    wykonuje inny Pracownik

  • Sprzątanie tarasu, schodów zewnętrznych

  • Prasowanie, pranie

  • Opieka nad pieskiem ( podanie jedzenia, wypuszczenie do ogrodu, przypilnowanie) - oczywiście po zaprzyjaźnieniu się z pieskiem

  • i inne zwykłe prace domowe.

Stawka godzinowa :

60 zł/ na godzinę na rękę

Dojazd do nas TYLKO autem.

Proszę o kontakt przez formularz olx i podanie :

  • miejsca zamieszkania - jeśli Warszawa proszę o podanie dzielnicy

  • lub poza Warszawą proszę podanie miejscowości

  • wiek

  • ogólnie info o sobie-własnymi słowami ( stosunek do piesków, solidne sprzątanie, czy pani/pan gdzieś pracuje - jeśli tak to w jakich godzinach itd)

BEZ PODANIA POWYŻSZYCH INFORMACJI NIE ODPOWIADAMY NA ZGŁOSZENIA

Pozdrawiamy i prosimy o kontakt przez formularz olx

Lokalizacja

Czosnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Czosnów
ID: 910653518