2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Słubice
Dodane 16 maja 2024

Parkieciarz| Praca za granicą | Niemcy, bez języka

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Parkett Pisarek GmbH z siedzibą w Frankfurcie nad Odrą (Słubice) w landzie Brandenburgia przy granicy polsko-niemieckiej (1 km od Słubic, 35 km od Kostrzyna nad Odrą, 90 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 90 km od Zielonej Góry) od 2009 roku świadczy z sukcesami na rzecz swoich klientów usługi parkieciarskie.

Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pracach montażowych podłóg drewnianych. Nasze budowy znajdują się na terenie całych Niemiec min. Berlin, Hamburg, Drezno, Frankfurt nad Menem, Monachium. Aktualnie zatrudniamy 50 pracowników.

W celu powiększenia naszego zespołu zatrudnimy na pełen etat na czas nieokreślony

od zaraz

Parkieciarz | Monter podłóg | (m/k/d)

miejsce zatrudnienia: Frankfurt (Oder)

Twoje zadania:

  • będziesz wykonywał samodzielnie typowo zawodowe zadania parkeciarza na budowach, w budynkach mieszkalnych (bloki) oraz w budynkach użyteczności publicznej na terenie Niemiec (np. Berlin, Hamburg, Drezno, Frankfurt nad Menem, Monachium i inne)
  • sprawdzenie i przygotowanie posadzki pod montaż podłogi drewnianej, sprawdzenie wilgotności podłoża, wylanie masy samopoziomującej, gruntowanie powierzchni
  • montaż parkietu, mozaiki, desek, gotowych podłóg drewnianych na klej jedno lub dwuskładnikowy
  • szlifowanie zamontowanego parkietu lub mozaiki, szpachlowanie, lakierowanie, olejowanie.
  • montaż listew przyściennych.
  • prowadzenie obmiarów wykonanych prac
  • prowadzenie listy obecności załogi

Twoje kwalifikacje:

  • masz ukończoną szkołę zawodową/technikum w zawodzie stolarza lub zawodu pokrewnego parkieciarstwu (mile widziane - osoby bez ukończonej szkoły również mogą aplikować)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako parkieciarz przy montażu podłóg (warunek konieczny) lub min. 5-letnie doświadczenie
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego (mile widziane – aplikuj również jak nie znasz języka niemieckiego)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane – aplikuj również jak nie posiadasz prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność komunikiacji oraz zdolność pracy zespołowej
  • gotowość do nauki innych umiejętności budowlanych
  • gotowość pracy w delegacja na terenie Niemiec

Twoje warunki pracy:

  • niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą o ugruntowanej pozycji na krajowym rynku na pełen etat (40 h/tydzień) na czas nieokreślony od zaraz (okres próbny 6 mc)
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od kwalifikacji + stały dodatek wydajnościowy od wyrobionej normy (w razie pytań proszę o kontakt)
  • praca w małym zespole (2-3 osobowym)
  • transport z miejsca zakweterowania na miejsce budowy zapewniony przez pracodawcę
  • pracodawca zapewnia wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • możliwośc nadgodzin
  • czas pracy 8 godz./dziennie
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu budowy
  • możliwość zjazdu 1 x w tygodniu na weekend (sob. i nd.) lub
  • możliwość zjazdu 1 x na miesiąc (sob. i nd. +3 dni, po przepracowaniu 3 sobót w miesiącu)
  • pracodawca udostępnia 1 x miesiącu samochód dla brygady w celu zjadu do Polski
  • pracodawca pomoga w kwestiach adrministracyjnych w Niemczech (tj. np. wniosek o Kindergeld, zwrot podatku itp.)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w jęz. polskim wraz z oczekiwaniami finansowym oraz najbliższym terminem rozpoczęcia pracy podając stanowisko odpowiadając na ww głoszenie mailowo na następujący adres mail lub pisemnie na adres korespondencyjny:

Parkett Pisarek GmbH

Güldendorfer Str. 3

15230 Frankfurt (Oder)

Pan Pisarek / Pani Pisarek

+49 171 2865332 (komórka)

+49 173******181 (komórka)

+49 335 400 86 102 (stacjonarny)

Mile widziany kontakt telefoniczny lub osobisty

Zainteresowane osoby mogą również wysłać dokumenty aplikacyjne przez "NAPISZ

WIADOMOŚĆ".

Z przyczyn czasowych skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami do pracy.

Nawiążemy również współpracę z wykwalifikowanymi w dziedzienie prac budowlanych (murarstwa lub tynkarstwa) podwykonawcami (Subunternehmer), którzy potrafią samodzielnie realizować zlecone prace.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Parkett Pisarek GmbH z siedzibą we Frankfurtcie nad Odrą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Parkett Pisarek GmbH z siedzibą we Frankfurtcie nad Odrą ul. Güldendorfer Straße 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 713721819