2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Wilda
anna.krakowiak
Dodane 01 maja 2024

Partner Support Specialist (Delivery Support)

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska

Zespół Customer Experience wspiera Klientów (sprzedających i kupujących) na każdym etapie podróży z Allegro, dlatego jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują naszej pomocy.

Allegro to platforma dla ponad 200 tys. firm handlowych, dlatego każdy projekt tworzony musi powstawać przede wszystkim z myślą o użytkownikach oraz ich doświadczeniu w kontakcie z nami. Dbamy o to, żeby na każdym etapie „customer journey”, sprzedający oraz kupujący mogli czerpać satysfakcję z korzystania z naszego serwisu. W naszym zespole spotkasz m.in. ekspertów z obszaru obsługi klienta, badań jakości, trenerów kompetencji miękkich, specjalistów od social mediów, product managerów, specjalistów od bezpieczeństwa. Jak widzisz – mamy moc kompetencji!

Naszą ambicją jest bycie najlepszym zespołem Customer Experience w Polsce. Jesteśmy na dobrej drodze do celu!

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoją rolą będzie odpowiadanie na pytania, weryfikacja zgłoszeń i pomoc Klientom w języku polskim i angielskim, w 5 kanałach kontaktu: email, telefon, chat, Messenger, WhatsApp

  • Będziesz mieć realny wpływ na budowanie wizerunku Allegro oraz na tworzenie procedur usprawniających pracę Doradców

  • Zbudujesz pozytywną relację z Klientem (sprzedającym i kupującym)

  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego na kilku kanałach kontaktu: e-mail, telefon, czat, WhatsApp, Messenger (mile widziane)

  • Pracujesz w kilku systemach jednocześnie (CRM, komunikatory wewnętrzne), potrafisz korzystać z przeglądarek

  • Jesteś gotowy(a) do pracy w systemie równoważnym (praca również w weekendy oraz święta)

  • Masz możliwość pracy z biura przez pierwsze 3 miesiące od momentu zatrudnienia

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim (w mowie i piśmie)

  • Lubisz pracę w dynamicznym środowisku

  • Masz podzielną uwagę i potrafisz obsługiwać kilka interakcji w tym samym czasie

  • Lubisz ludzi i czerpiesz satysfakcję z rozmów z nimi

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych (mile widziane)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z kwartalną premią, zależną od Twoich wyników

  • Model pracy hybrydowej, po okresie próbnym. Mamy świetnie zlokalizowane biuro (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingiem dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Możliwość nauki oraz rozwijania swoich kompetencji m.in.: udział w zajęciach angielskiego oraz dostęp do wewnętrznej platformy Mindgram

  • Opiekę mentora przez cały okres trwania szkoleń wdrożeniowych

  • Podczas onboardingu poznasz tajniki obsługi Klienta w Allegro

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Chcesz nas lepiej poznać? Posłuchaj Allegro Podcast

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 914169394