2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mielec
Ewa
Dodane 26 kwietnia 2024

Partnerka/Partner Biznesowy – zarządzaj salonem Orange

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający sieć 197 salonów sprzedaży na terenie całego kraju oraz 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego poszukuje osób gotowych do podjęcia wyzwania jakim byłoby zarządzanie salonem Orange w ramach prowadzenia własnego biznesu.

Twój zakres obowiązków: - prowadzenie salonu telekomunikacyjnego Orange na zasadach agencyjnych w atrakcyjnej lokalizacji - sprzedaż, pozyskiwanie i obsługa Klientów w zakresie pełnej oferty Operatora - zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym - skuteczne realizowanie wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania: - motywacja do prowadzenia własnej działalności gospodarczej - przestrzeganie wyznaczonych przez Operatora standardów jakości i procedur - preferowane osoby z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej - zdolności menadżerskie, kreatywność i przedsiębiorczość - dobra znajomość lokalnego rynku

To oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - liczne konkursy sprzedażowe - wsparcie merytoryczne i szkoleniowe - działania marketingowe w ramach wsparcia sprzedaży - prestiżowy i intratny biznes w ramach stabilnej współpracy z jednym z największych Partnerów Orange

Kolejne lokalizacje, w których poszukujemy Partnerów Biznesowych do współpracy znajdziecie Państwo w naszej zakładce Kariera GTI.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 909710987