2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Wrocław
  6. Ochrona - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Patrol interwencyjny (pełny etat lub możliwa praca dodatkowa), Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma Delta Security poszukuje kandydata do patrolu interwencyjnego we Wrocławiu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Security

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover Sport

  • Umowę zlecenie na okres próbny, po którym istnieje możliwość podpisania umowy o pracę

  • Pełny etat lub możliwa praca dodatkowa

  • Bardzo dobrej jakości umundurowanie

  • Zaplecze socjalne

  • Terminowe wypłaty

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • Dopuszczenie do broni

  • Prawo jazdy kat. B

  • Niekaralność (Krajowy Rejestr Karny)

  • Dyspozycyjność

  • Motywacja i chęci do pracy

  • Zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji na sygnały otrzymane przez Centrum Monitorowania Alarmów

  • Weryfikacja stanu zabezpieczeń chronionych obiektów

  • Podjazdy kontrolne na obiekty z ochroną fizyczną

  • Wsparcie działu logistyki

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez platformę OLX. Z osobami, które posiadają doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiadają wymaganiom z ogłoszenia oddzwonimy od razu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914678534