2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Pruszcz Gdański
Dodane 20 maja 2024

Pedagog specjalny

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma B&W Usługi Ogólnobudowlane do jednej ze swoich placówek opiekuńczo - wychowawczych mieszczącej się w Pruszczu Gdańskim poszukuje ka

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:

  • sprawowanie opieki pedagogicznej nad dziećmi;

  • współorganizowanie procesu dydaktycznego, wychowawczego i opiekuńczego;

  • wypełnianie dziennika pedagoga, współopracowywanie IPET, WOPFu;

  • współpraca z innymi pracownikami oraz specjalistami w przedszkolu;

  • opieka nad dziećmi wymagającymi wsparcia ze względu na orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w przedszkolu ogólnodostępnym;

  • kontakt z rodzicami w postaci spotkań ustalanych indywidualnie;

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (konieczne kwalifikacje do podejmowanego stanowiska);

  • pasja i zamiłowanie do pracy z dziećmi;

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • ciepło, życzliwość, pełne rozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;

  • kreatywność i elastyczność w podejściu do dziecięcych potrzeb;

  • chęć niesienia pomocy dzieciom, które potrzebują dodatkowego wsparcia

  • umiejętność pracy w zespole;

  • gotowość do ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy;

  • doświadczenie w pracy z dziećmi;

Oferujemy:

  • możliwość wdrażania autorskich projektów;

  • pracę w obiekcie o wysokich standardach;

  • ciekawą i rozwijającą pracę z młodym zespołem ambitnych nauczycieli;

  • stabilną formę zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • dokładny wymiar czasu pracy do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 919553520