2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wilanów
Dodane 28 kwietnia 2024

Pedagog Specjalny w Przedszkolu

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasze przedszkole poszukuje doświadczonego pedagoga specjalnego, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia edukacyjnego oraz rozwojowego dla dzieci z różnymi potrzebami specjalnymi. Szukamy osoby pełnej empatii, kreatywności i zaangażowania w pracy z najmłodszymi, gotowej do stworzenia przyjaznego i akceptującego środowiska dla każdego dziecka.

Obowiązki:

  • Opracowywanie spersonalizowanych programów wspierających rozwój dzieci z różnymi potrzebami specjalnymi.

  • Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości każdego dziecka.

  • Współpraca z nauczycielami, rodzicami oraz specjalistami zewnętrznymi w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia dla dzieci.

  • Monitorowanie postępów dzieci i dostosowywanie strategii nauczania oraz terapeutycznych w zależności od potrzeb.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna lub pokrewne).

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, preferowana praca z dziećmi z różnymi potrzebami specjalnymi.

  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych i angażujących zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb dzieci.

  • Empatia, cierpliwość oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Znajomość metod i technik pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach i warsztatach.

  • Inspirującą pracę z dziećmi, w której możesz realizować swoje pasje i pomagać w rozwoju każdego malucha.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 913690363