2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 08 kwietnia 2024

Pełen etat, do przyuczenia, praca przy maszynach

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zatrudniająca ok 100 pracowników poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Operator Urządzeń Introligatorskich

lokalizacja: Widzew, okolice giełdy samochodowej,

Oczekujemy:

- podstawowej obsługa komputera,

- gotowości do pracy fizycznej,

- gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym 5 dni w tygodniu , czasem trafia się 1 zmiana w sobotę.

Obowiązki:

- pomoc w bieżącym przygotowaniu materiałów produkcyjnych zgodnie z założonym planem produkcji,

- praca z maszynami poligraficznymi (krajarki do papieru, urządzenia do oprawy zeszytowej) w dziale introligatorni - do przyuczenia pod nadzorem doświadczonych pracowników,

Oferujemy:

- umowę o pracę, bezpośrednio u docelowego pracodawcy,

- stałe zatrudnienie,

- miłą atmosferę i dobre warunki pracy,

- produkcja czysta, brak ciężkich warunków pracy,

- niezbędne narzędzia do wykonywanych zadań,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanych zadań,

- premia motywacyjna rozliczana co 4 miesiace

- dodatek do godzin nocnych: 40%

- dodatek do nadgodzin: 100% (nadgodziny występują głównie w soboty),

- dodatkowe wynagrodzenie za gotowość do pracy w sobotę.

- Karty MultiSport + dodatkowe bonusy.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal. W CV prosimy o dopisywanie aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji,

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 627881229