2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łowicz
Dodane 24 kwietnia 2024

pełnomocnik ds jakości

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI

Opis stanowiska:

-        Inicjowanie, koordynacja i weryfikacja działań jakościowych w zakładzie zgodnie z obowiązującymi normami ISO 9001, ISO 22000 oraz funkcjonującym w zakładzie systemem zarządzania w zakresie:

Nadzoru i aktualizacji dokumentacji SZJ

realizacji celów jakościowych związanych z systemem jakości

doskonalenie rozwoju systemu jakości

-        Oceny funkcjonowania systemu jakości

-        Uczestniczenie w opracowaniu i opiniowanie dokumentacji w zakresie:

wymagań jakościowych dla surowców,

zapewnienia zgodności technologii z wymogami jakościowymi oraz opiniowanie technologii na podstawie uzyskiwanych wyników produkcji,

wnioskowanie zmian wymagań jakościowych i technologii dla poprawy jakości lub ułatwienia uzyskiwania zgodności jakości z wymogami,

opracowanie metodyki badań i oceny jakości oraz ogólnych i szczegółowych instrukcji oceny jakości.

-        Realizacja audytów w zakresie stosowania norm i procedur jakości przez inne wydziały.

-        Raportowanie wyników z przeprowadzonych audytów do Zarządu z wnioskami do omówienia z Kierownictwem Spółki.

-        Nadzór nad prawidłowym wprowadzaniem procedur i instrukcji jakości.

-        Uczestnictwo w audytach SZJ.

Wymagania:

-        Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne

-        doświadczenie w dziale kontroli jakości lub w dziale produkcji

-        znajomość zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem systemami jakości

-        znajomość procesów produkcyjnych,

-        umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi

-        umiejętność kierowania kapitałem ludzkim

-        znajomość metod i technik produkcji

-        znajomość zasad zarządzania jakością

-        zdolności organizacyjne

-        dokładność / precyzja

-        odpowiedzialność

Oferujemy:

-        umowę o pracę

-        pełny wymiar etatu

-        atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

-        samodzielność w wykonywaniu zadań

-        szkolenie do wykonywanego zawodu

-        możliwość rozwoju zawodowego

-        dodatkową opiekę medyczną i pakiety sportowe oraz świadczenia z zfśs

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 914118151