2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
OLAVOGA
Dodane Dzisiaj o 11:05

Personal Shoper/wsparcie działu projektowego

Wynagrodzenie

6 000 - 6 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Personal shopper / specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

·         Wyszukiwanie topowych wzorów jako wsparcie działu projektowego

·         Śledzenie najnowszych trendów modowych, research rynku fashion

·         Wnikliwa analiza działań konkurencji pod względem trendów, cen i jakości

·         Dokonywanie zakupów dla działu projektowego

·         Wsparcie działu projektowego w codziennej pracy

Wymagania:

·         Wyczucie stylu i znajomość bieżących trendów modowych

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej, także pod presją czasu

·         samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

·         Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia

·         Niezbędne narzędzia i materiały do pracy

·         Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911229616