2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Personel sprzątający w hostelu w Innsbrucku (Austria)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: AustriaDoświadczenie nie jest wymagane

Hostel Marmota w Innsbrucku poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: personel sprzątający.

 Pracujemy w małym i zgranym zespole, dlatego zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną współpracą.

 Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie czystości i porządku: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych (korytarze, klatki schodowe, kuchnia oraz jadalnia) zgodnie z wymogami i standardami obiektu;

  • Zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości;

  • Pomoc personelowi śniadaniowemu w przygotowaniu śniadań.

 Poszukujemy osoby:

  • Z dyspozycyjnością do pracy w dni powszednie oraz w weekendy (5 dni w tygodniu);

  • Pozytywnie nastawionej i chętnej do podjęcia współpracy;

  • Zorganizowanej, dokładnej i sumiennej.

 Nie wymagamy znajomości języka obcego, ale byłby to duży atut dla przyszłego pracownika.

 Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnego zakwaterowania;

  • Pokrycie kosztów przejazdu do Innsbrucka;

  • Niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, podnoszące kwalifikacje;

  • Wsparcie managera, który organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy;

  • Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą);

  • Pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze;

  • Stabilną i długotrwałą współpracę.

 Jeśli chcesz pracować w polskiej firmie hotelarskiej w sercu malowniczego Tyrolu - nie czekaj, aplikuj!

Nie wymagamy doświadczenia w branży hotelarskiej. Wierzymy, że szkolenia odpowiednio przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.

 Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz na stronie:  www.motiontravel.pl/oferta-95

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 765444505