2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Koluszki
LipCo Foods
Dodane 20 maja 2024

Pet Republic- Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji- Koluszki

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PetRepublic to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do nowo powstałej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PRODUKCJI

Miejsce pracy: ul. Nasienna 22, Koluszki

Główne zadania:

  • Systemowe rozliczanie zleceń produkcyjnych,

  • Weryfikacja zużytych surowców oraz opakowań względem założonych normatyw,

  • Kontrola stanów magazynowych w systemie – rozliczanie różnic,

  • Tworzenie raportów dziennych,

  • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych,

  • Wprowadzanie inwentaryzacji do systemu komputerowego,

  • Monitorowanie wyników rozliczeń oraz analizowanie generowanych strat i ubytków.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, ekonomii,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Rzetelność, odpowiedzialność i dokładność.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 916513321