2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jarosław
Dodane 24 maja 2024

PHF zatrudni - eletromechanika i mechanika samochodowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PHF-Serwis w Muninie k/Jarosławia zatrudni elektromechanika lub mechanika pojazdów samochodowych do 3,5 t.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego lub mechanika,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
  • znajomość programów diagnostycznych,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • Staranności i rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy
  • Odpowiedzialność , rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacji pracy,
  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało obsługa pojazdów, diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i dostawczych w zakresie układów elektrycznych lub mechanicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia,
  • premiowanie w zależności od uzyskanej sprzedaży usług
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • pracę w doświadczonym zespole,

Lokalizacja zakładu

Munina w granicach miasta Jarosławia

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 527295826