2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olkusz
Dodane 29 kwietnia 2024

Piaskarz - oferta pracy

Wynagrodzenie

5 200 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma NELVI Sp. J. z Olkusza, specjalizująca się w nakładaniu powłok fluoropolimerowych poszukuje pracownika na stanowisko:

PIASKARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Ręczna obróbka strumieniowo-ścierna / kabinowa potocznie zwana piaskowaniem elementów metalowych

·         przygotowywanie elementów do malowania: oczyszczanie strumieniowo – ścierne,

·         odpowiednie ustawienie i przygotowanie elementów do piaskowania, oklejanie, maskowanie

·         monitorowanie przebiegu procesu, wizualna kontrola jakości

NASZE WYMAGANIA:

·         doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku z możliwością przyuczenia

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność

·         utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i innych pomieszczeniach hali

·         przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy

OFERUJEMY:

·         praca na cały etat w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

·         możliwość przyuczenia

·         dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie CV oraz przedstawienie świadectw pracy i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 913605053