2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Trynek
Agata
Dodane 01 maja 2024

piaskarz śrutownik

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy pracownika produkcji w charakterze Piaskarz śrutownik na 2 miesięczne zastępstwo za naszego pracownika w okresie czerwiec – lipiec 2024

Miejsce pracy: Niemcy, NRW, Oelde

Główne zadania:

- Przygotowanie elementów stalowych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i systemem lakierniczym do śrutowania i  lakierowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie, odmuch detali, itp.)

- Śrutowanie detali w kabinie śrutowniczej : oczyszczanie strumieniowo-ścierne / piaskowanie / śrutowanie,

- Śrutowanie wg zadanej klasy śrutowania i technologii wykonania, Kontrola wyrobu w procesie śrutowania

- dbałość o zachowanie wysokich standardów jakościowych,

- przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur. Informowanie o wszelkich nieprawidłowościach występujących w opisywanym obszarze

- możliwość pracy w systemie 2 zmianowym

Wymagania:

·     wyksztalcenie zawodowe lub średnie,

·     doświadczenie w pracy na śrutowniku, umiejętność obsługi piaskarki

·     dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 914109174