2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Nowa Wieś
Dodane 23 kwietnia 2024

Piekarnia Piskorek - Pomocnik piekarza

Lokalizacja

Nowa Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Piekarnia Piskorek Sp. z o.o. Sp. k. firma z długoletnią tradycją od 1938 roku

Poszukujemy osoby, która podziela naszą pasję do wypieków i chciałaby dołączyć do naszej przyjaznej ekipy jako pomocnik piekarza. Jeśli kochasz aromat świeżo upieczonych wyrobów piekarniczych, oraz masz ochotę rozwijać się w świecie piekarnictwa, to ta praca jest dla Ciebie!

PIEKARZ/POMOC PIEKARZA

Miejsce pracy: Nowa Wieś

Typ umowy: Umowa o pracę

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie w procesie przygotowywania: Pomoc w przygotowywaniu różnorodnych wypieków piekarniczych. Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie składników, mieszanie ciasta, formowanie i pieczenie produktów zgodnie z naszymi recepturami i standardami jakości.

  • Monitorowanie jakości: Będziesz czuwać nad procesem pieczenia, dbając o to, aby każdy wypiek był idealnie wypieczony. Jakość jest kluczowa dla naszej marki, dlatego oczekujemy, że będziesz dokładny/a i staranny/a w swojej pracy.

  • Dbanie o porządek: Czystość i higiena są u nas priorytetem. Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie czystości w miejscu pracy, włączając w to czyszczenie urządzeń, narzędzi i powierzchni roboczych.

  • Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych.

  • Realizacja polityki jakości firmy poprzez przestrzeganie standardów higieny, bezpieczeństwa i jakości.

Czego oczekujemy:

  • Pasji i zaangażowania: Nie wymagamy doświadczenia w pracy w piekarni, ale oczekujemy, że będziesz miał/a otwartą mentalność i chęć nauki. Chcemy pracować z osobą, która jest zainteresowana branżą piekarniczą i chce się w niej rozwijać.

  • Komunikatywności i pracy zespołowej: Nasza praca opiera się na współpracy i komunikacji z innymi członkami zespołu. Oczekujemy, że będziesz elastyczny/a, komunikatywny/a i gotowy/a do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Wykształcenia minimum zawodowego.

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Utrzymania należytej czystości i higieny pracy.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin: Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat.

  • Możliwość rozwoju: Będziesz miał/a okazję uczyć się od doświadczonych piekarzy i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie piekarnictwa.

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia.

  • Motywujący system premiowania.

  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych.

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prosimy o wklejenie klauzuli zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Część informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Piekarnia Piskorek Sp. Z o.o., Sp.k z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Oświęcimska 65,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Małopolskie

Małopolskie, Nowa Wieś
ID: 585174837