2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Jawczyce
Dodane 24 kwietnia 2024

Piekarnia PUTKA zatrudni Kierowców - Spedytorów

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

KIEROWCA - SPEDYTOR

Miejsce pracy : Jawczyce (koło miejscowości Bronisze)

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki w ilości zgodnej z zamówieniem;

• Przeprowadzanie kontroli wykonanych wyrobów;

• Oznaczanie wyrobów nie spełniających wymagań jakościowych;

• Zabezpieczanie wyrobów piekarniczych przed uszkodzeniem w czasie transportu;

• Dostarczanie zamówień do klientów.

Wymagania:

• Wysoka motywacja do pracy;

• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

• Gotowość do pracy w weekendy;

• Praca od godziny 04:00;

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;

• Atrakcyjny system wynagradzania;

• Ubezpieczenie grupowe;

• Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 726337835