2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Jawczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Piekarnia PUTKA zatrudni Magazynierów

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Jawczyce, Sadowa 36

Praca odbywa się na magazynie mroźni, w ogrzewanym wózku widłowym.

Zakres obowiązków:

• Kontrola ilościowa i jakościowa towaru;

• Sporządzanie dokumentacji magazynowej;

• Wyznaczanie miejsca i sposobu składowania towaru w magazynie;

• Prowadzeniu wykazu niezgodności surowców;

• Przeprowadzanie bieżącej i okresowej kontroli stanu magazynowego;

• Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego;

• Wydawanie surowców z magazynu wg złożonych zamówień;

• Przyjmowanie surowców, opakowań i innych materiałów na stan magazynowy;

Wymagania:

• Wysoka motywacja do pracy;

• Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych;

• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - w przypadku braku pomagamy w ich zdobyciu;

• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;

• Praca w systemie zmianowym, także w godzinach nocnych;

• Atrakcyjny system wynagradzania;

• Ubezpieczenie grupowe;

• Bogaty pakiet socjalny.

Jeśli zależy Ci na stabilnej pracy, w której chcesz czuć się doceniany, dołącz do nas!

Zatrudnienie znajdziesz nawet od zaraz!

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.

Pamiętaj, że wszystkie zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 862578745