2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Warmińsko-mazurskie
  6. Cukiernik, piekarz - Elbląg
Dodane 16 kwietnia 2024

Piekarnia Raszczyk zatrudni Kierownika sklepów firmowych w Elblągu

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku jest firmą rodzinną, trzypokoleniową z ponad 60 letnią tradycją. Obecnie w związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko MANAGER sklepów firmowych na terenie Elbląga.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i realizowanie strategii sprzedażowej sklepów firmowych;

  • Systematyczna kontrola działalności sklepów, przygotowywanie analiz oraz raportowanie wyników;

  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień dotyczących zarządzania sprzedażą w podległych jednostkach;

  • Prowadzenie i obsługa kont social media;

  • Rekrutacja, motywowanie i zarządzanie zespołem pracowników;

  • Szkolenia, doradztwo produktowe, dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta i wystroju w sklepach;

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.

Od kandydatów oczekujemy:

*Dyspozycyjności

*chęci do pracy

*mile widziane doświadczenie pracy na stanowisku

*prawo jazdy kat B

Oferujemy:

-umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premie od utargów oraz za frekwencje

-deputat

-pakiet ubezpieczenia grupowego dla pracowników i ich rodzin

-pracę w przyjaznej atmosferze.

Jeśli chcesz zapisać się na kartach historii naszej firmy oraz mieć udział w codziennym rozwoju – aplikuj do nas a na pewno się odezwiemy. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy bądź zapraszamy do rozmowy telefonicznej w celu umówienia spotkania

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 912155701