2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Tłuszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Piekarz / ciastowy praca Tłuszcz

Lokalizacja

Tłuszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ciastowy - piekarz

 Firma zajmująca się produkcją ciastek poszukuje pracowników na stanowisko piekarz/ ciastowy. Cv proszę przesyłać jako odpowiedź na ogłoszenie.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie surowców pod produkcję/ przechowywanie w obszarze ciastowni/ zdanie surowców po produkcji

- Produkcja i wypiek ciastek według obowiązujących receptur oraz plany produkcji,

- Kontrola jakości ciastek,

- Obsługę maszyn i urządzeń do produkcji ciastek,

- Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów jakości, w tym raportowanie produkcji oraz jakości, utrzymanie czystości stanowiska pracy i maszyn.

Wymagania:

- Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań,

- Umiejętność współpracy z innymi,

- Podstawowa umiejętność obsługi komputera/ wyświetlaczy,

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (I zmiana: 6:00-14:00; II zmiana: 14:00-22:00; III zmiana: 22:00-6:00),

- Praca przy produkcji żywności: wymagane aktualne badania na nosicielstwo

 Oferujemy:

- Warunki: 3-y miesiące stażu- umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę,

-  Pomagamy w formalnościach i szkolimy pod okiem starszego stażem opiekuna,

- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

- Parking dla pracowników,

- Zniżki na zakup ciastek.

Lokalizacja

Tłuszcz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tłuszcz
ID: 913883227