2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Praga-Południe
Dodane 03 maja 2024

Piekarz, Cukiernik, Piecowy, Ciastowy w Piekarni PUTKA

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Pracowników Produkcji/Cukierników

Jeśli chcesz wraz z nami w piękny sposób udoskonalać firmę, dołącz do zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Tarnowiecka 41

Dlaczego warto do nas dołączyć?

·         Doceniamy zaangażowanie pracowników.

·         Jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Dla nas każdy jest ważny!

·         Potrafimy odnaleźć prawdziwy potencjał i dajemy szansę na rozwój.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy;

  • Obsługa maszyn I urządzeń;

  • Produkcja i wypiek wyrobów piekarniczych i cukierniczych;

Wymagania:

Wysoka motywacja do pracy.

Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Gotowość do pracy w weekendy.

Mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna/ badanie na nosicielstwo.

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy Ci:

·         Stałą umowę o pracę w rozwijającej się firmie.

·         Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

·         Przyjazną atmosferę pracy.

·         Szkolenie wdrażające.

·         Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

·         Zniżki na zakup produktów Piekarni Cukierni Putka.

Jeśli zależy Ci na stabilnej pracy, w której chcesz czuć się doceniany, dołącz do nas!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz z CV.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.

Pamiętaj, że wszystkie zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 877136282