2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Podlaskie
  6. Cukiernik, piekarz - Białystok
  7. Cukiernik, piekarz - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Piekarz do piekarni rzemieślniczej Sztuka Chleba i Wina

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy piekarnią rzemieślniczą w centrum Białegostoku (ul. Krakowska). Całe nasze pieczywo przygotowujemy od podstaw i wypiekamy na miejscu. Pracujemy na naturalnych zakwasach i drożdżach (wypieki słodkie) i wskrzeszamy ideę uczciwego i prawdziwego pieczywa!

Przenosimy się do większego lokalu i powiększamy nasz zespół. W związku z tym poszukujemy PIEKARZA z doświadczeniem.

Główne zadania:

  • wyrabianie ciast chlebowych

  • prowadzenie zakwasów

  • praca na piecu (trzy komory),

  • przestrzeganie powtarzalności i jakości wypieków,

  • efektywna komunikacja z salą sprzedażową i osobami pracującymi na piekarni,

  • dbanie o czystość.

Wymagania:

  • min. 2 -lenie doświadczenie jako piekarz

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • zaangażowanie, motywacja i chęć do dalszego rozwoju i nauki.

  • kreatywność

W zamian oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia i adekwatne wynagrodzenie na czas

  • 5-cio dniowy system pracy

  • kartę Multisport

  • dodatkowe korzyści: święta Bożego Narodzenia, Noc Sylwestrowa i Wielkanoc - wolne.

  • praca z super zespołem, od którego można się wiele nauczyć

  • zniżki na produkty w piekarni jak i w siostrzanych firmach czyli Restauracji Sztuka Mięsa i sklepie mięsnym Sztuka Mięsa Rzeźnik

Prosimy o nadsyłanie cv w odpowiedzi na to ogłoszenie.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez EMA s.c. A. Eliaszuk, E. Żywalewska z siedzibą w Białymstoku, ul. Krakowska 4 lok.u1, 15-875 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 780377753