2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Chorzów
Dodane 30 kwietnia 2024

Pielęgniarka Anestezjologiczna

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • realizacja pisemnych zaleceń lekarza anestezjologa w związku z przygotowaniem pacjenta do znieczulenia,

  • przygotowanie stanowisk znieczuleń w tym:

    • skompletowanie sprzętu i aparatury medycznej wykorzystywanej w trakcie znieczulenia,

    • kontrola funkcjonowania aparatów do znieczuleń - kompletności i ich sprawności,

    • kontrola zestawu do intubacji dotchawiczej i aparatury monitorującej,

    • przygotowanie sprzętu dodatkowego (np. ssaków, aparatu do pomiaru ciśnienia krwi, aparatu AMBU itp. w zależności od potrzeb),

    • przygotowanie leków niezbędnych do znieczuleń zgodnie z zaleceniem lekarza,

    • przygotowanie dokumentacji medycznej prowadzonej w trakcie znieczuleń,

  • przygotowanie pacjenta do znieczulenia,

  • uczestnictwo w przeprowadzaniu znieczuleń ogólnych oraz regionalnych w sposób odpowiedni do jego rodzaju we współpracy oraz pod nadzorem lekarza.

Wymagania

  • specjalizacja/kurs z pielęgniarstwa anestezjologicznego,

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność oraz duża kultura osobista.

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie lub B2B,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 913912845