2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wrocław
  7. Pozostałe w Zdrowie - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Pielęgniarka do POZ

Wynagrodzenie

70 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Zatrudnię Pielęgniarkę do pracy w POZ, kameralna przychodnia Vistamed na ul. Racławickiej we Wrocławiu.

Zakres obowiązków: opieka pielęgniarska nad pacjentami przychodni, praca w gabinecie zabiegowym- punkcie pobrań, prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej, obsługa sprzętu medycznego

Wymagany jest kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, kurs szczepień ochronnych, PWZ, kurs EKG

Oferujemy umowę zlecenie, możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach; przyjazną atmosferę, pracę w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 913945142