2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 19 kwietnia 2024

Pielęgniarka do pracy w POZ

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie w związku z rozwojem do jednej z Naszych Placówek poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka POZ

Opis stanowiska:

 realizowanie czynności zabiegowych oraz świadczeń zdrowotnych zgodnie z posiadanymi kompetencjami w przychodni POZ,

 prowadzenie pielęgniarskiej dokumentacji medycznej,

 współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Od kandydatów oczekujemy:

 wykształcenia wyższego kierunkowego: magister lub licencjat pielęgniarstwa lub tytuł

pielęgniarki dyplomowanej,

 aktualne prawo do wykonywania zawodu,

 mile widziany kurs szczepień ochronnych i/lub posiada specjalizację/kurs/szkolenie lub jest w trakcie specjalizacji lub kursu w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego,

 zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz dobra organizacja pracy własnej, orientacja na Pacjenta, życzliwe podejście do ludzi, wysoka kultura osobista,

 komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

 Umowę o pracę na cały etat, możliwe też inne formy zatrudnienia- b2b/ zlecenie

 Stawki zgodne z wykształceniem, według nowej siatki płac,

 wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912985592