2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bronowice
Dodane 22 maja 2024

Pielęgniarka Endoskopowa/Pielęgniarz Endoskopowy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami,

  • Wykonywanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z ustalonymi procedurami,

  • Monitorowanie stanu pacjentów, podawanie leków,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Współpraca z lekarzami i innymi członkami personelu medycznego.

Poszukiwane kompetencje:

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Zaangażowanie, empatia i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,

  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Ukończony kurs specjalistyczny – Endoskopia dla pielęgniarek

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • Nowoczesne stanowisko pracy,

  • Pracę w zgranym, doświadczonym i mocno zaangażowanym zespole pielęgniarskim,

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 915247225