2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 16 maja 2024

Pielęgniarka medycyny szkolnej lub mgr pielęgniarstwa

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARS MEDICA w Lublinie ul. Bursztynowa 24 zatrudni pielęgniarkę medycyny szkolnej lub mgr pielęgniarstwa.

Obowiązki:

  • wykonywanie zleconych czynności pielęgniarskich,

  • opieka nad dziećmi w szkole podstawowej w gabinecie medycyny szkolnej

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • ukończony kurs pielęgniarstwa medycyny szkolnej lub ukończone studia mgr pielęgniarstwa umiejętność obsługi komputera,

  • doświadczenie w pracy w gabinecie zabiegowym

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa kontraktowa, umowa o pracę),

  • pracę w miłej atmosferze,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (8:00 - 15:35)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918732173