2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Racibórz
Dodane 29 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

W Scanmed SA jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z doświadczonymi profesjonalistkami/ profesjonalistami jak również osobami na początku kariery – chętnie wszystkiego Cię nauczymy oraz sfinansujemy wybrane kursy i szkolenia! Jeśli jesteś pasjonatką/ pasjonatem pielęgniarstwa oraz osobą gotową na nowe wyzwania zawodowe - nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami poradni kardiologicznej,

  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i diagnostycznych,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • Ścisła współpraca z lekarzami.

Poszukiwane kompetencje:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza,

  • Empatyczne podejście do potrzeb Pacjentów,

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Samodzielność w działaniu oraz chęć nabywania praktycznej wiedzy,

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz szkolenia wewnętrzne,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,

  • Dobrą organizację pracy – wsparcie zespołu Pielęgniarek oraz personelu administracyjnego,

  • Serdeczną atmosferę współpracy w gronie wysoko wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu,

  • Współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 910232872