2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Andrychów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

wykształcenie pielęgniarskie oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,

-  umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz gotowość do obsługi programu mMEDICA,

-  zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, empatyczne podejście do potrzeb pacjentów,

-  mile widziane ukończenie kursów medycznych (np.: leczenie ran, wykonywania spirometrii, testów alergologicznych, naświetlania lampą UV, sterylizacji).

Zakres obowiązków:

- realizowanie  zleceń lekarskich związanych z procedurami medycznymi stosowanymi

   w poradni chirurgicznej,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej gabinetu zabiegowego w zakresie

  czynności pielęgniarskich,

- planowanie przyjęć i rejestracja pacjentów w programie Mmedica.

Oferujemy :

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- atrakcyjne warunki finansowe,

- dofinansowanie do wypoczynku.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 912632119