2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Żory
Dodane 26 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz – Oddział Ortopedyczny

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad pacjentem oczekującym na zabieg oraz przebywającym na oddziale po przeprowadzonym zabiegu operacyjnym,

  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • Inne czynności wynikające z zajmowanego stanowiska.

Poszukiwane kompetencje:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności zawodowych i interpersonalnych,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność, systematyczność i dyspozycyjność,

  • Umiejętność obsługi komputera,

Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności w gronie specjalistów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 911256324