2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Choszczno
Dodane 10 kwietnia 2024

Pielęgniarka / Pielęgniarz - praca w DPS

Lokalizacja

Choszczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OFERTA PRACY NA STANOWISKU

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: ul. Pogodna 5, 73-200 Choszczno

Wymiar etatu: pełny etat

Praca jednozmianowa: od poniedziałku do piątki w godz. 07:00-15:00.

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

- wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów wg obowiązujących metod,

- podawanie mieszkańcom leków zleconych przez lekarza i dopilnowanie, aby leki były przyjęte

- odnotowywanie wykonywanych zleceń oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,

- współpraca z Zespołem Terapeutyczno-Opiekuńczym, branie udziału w organizowanych przez dyrektora Domu szkoleniach w powyższym zakresie oraz prowadzenia działań z zakresu oświaty zdrowotnej dla mieszkańców

i pracowników Domu,

- sporządzanie sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich z obserwacji o stanie zdrowia i zachowaniu mieszkańców,

- przygotowywanie mieszkańców wg. otrzymanych zleceń do zabiegów i badań diagnostycznych,

- pobieranie na zlecenie lekarza materiałów do badań analitycznych,

- wykonywanie wszelkich czynności związanych z przyjęciem mieszkańców,

- czuwanie nad utrzymaniem higieny mieszkańców w należytej czystości,

- udzielanie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych,

- w razie potrzeby karmienie chorych mieszkańców, zmiana pampersa, czy pomoc przy kąpieli,

- kontrolowanie żywności dostarczanej mieszkańcom i sposobu jej przechowywania,

- czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Nasze wymagania:

- najważniejsze jest żebyś lubiła/ lubił siebie, to co robisz oraz ludzi z którymi pracujesz,

- empatia i uważność, zarówno wobec siebie jak i innych,

- wykształcenie kierunkowe o profilu Pielęgniarka,

- posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu,

- doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,

- znajomość przepisów z zakresu pracy na stanowisku Pielęgniarki w Domu Pomocy Społecznej,

- umiejętność pracy w zespole,

- zaangażowanie w wykonywane zadania zarówno indywidualne jak i zespołowe,

- proaktywne działanie i dostrzeganie możliwości wdrażania nowych rozwiązań,

- uśmiech i pozytywne nastawienie – dla nas nie ma problemów, są wyzwania.

Oferujemy:

- stanowisko Pielęgniarki w innowacyjnym, nowoczesnym Domu Pomocy Społecznej,

- stabilną i długotrwałą współpracę,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV na adres email lub przynieś bezpośrednio do siedziby DPS Prometeusz – ul. Pogodna 5, 73-200 Choszczno.

Dodatkowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu: 95 784-10-66.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli, jednocześnie informujemy,

że zgłoszenia bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy w celu rekrutacji dla potrzeb obecnego jak

i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1

ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,

jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a

o dobrowolności podania danych osobowych oraz o prawie do żądania dostępu

do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia

lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych”.

Lokalizacja

Choszczno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Choszczno
ID: 910590006