2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczepankowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz Pracowni Endoskopii Szpital św. Wojciecha

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Szpital św. Wojciecha w Poznaniu poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz Pracowni Endoskopii.

Zadania:

• sprawowanie profesjonalnej i kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami poddanymi badaniom w pracowni endoskopii,

• realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań pracowni endoskopii,

• prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej,

• opieka nad stanowiskiem pracy,

• dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Wymagania:

• kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza: średnie lub wyższe pielęgniarskie,

• aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza,

• kurs Endoskopia dla Pielęgniarek,

• wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• mile widziane doświadczenie w pracy w pracowni endoskopii.

Oferujemy:

• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt,

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności,

• dostęp do opieki medycznej,

• kafeteria MyBenefit.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 666877634