2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubin
Dodane 02 kwietnia 2024

Pielęgniarka POZ/AOS

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

·         wykonywania zadań z zakresu pielęgniarstwa POZ/AOS - MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA ORAZ SKIEROWANIE I FINANSOWANIE KURSU PRZEZ PRACODAWCĘ;

·         nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wymagania:

·         aktualne prawo wykonywania zawodu;

·         umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

·         możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;

·         pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji;

·         pakiet świadczeń pozapłacowy (m.in. karta sportowa, opieka medyczna).

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 883067943