2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bolesławiec
Dodane 03 maja 2024

Pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania/ higienistka szkolna

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy: Stacja Opieki Caritas Diecezji Legnickiej Sp. z o.o.

Szkoły na terenie miasta i gminy Bolesławiec

Wymagane kwalifikacje pielęgniarki lub higienistki szkolnej,

w przypadku pielęgniarki wymagane dodatkowe kwalifikacje:

Pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania to pielęgniarka, która:

1) posiada tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub

2) posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, lub

3) ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, lub

4) posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23 sierpnia 2015 r., lub

5) odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego

Zakres obowiązków: Opieka nad uczniami w szkole/ szkołach na terenie Bolesławca i okolic

stanowisko podlega pielęgniarce koordynującej - kierownik higieny szkolnej, praca samodzielna ze wsparciem kierownika w porozumieniu z dyrekcją szkoły,

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy szkół

wymiar czasu pracy - pełny etat - 7:35 godz.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa-zlecenie - do ustalenia

Wynagrodzenie przy umowie o pracę zgodne z ustawowym zaszeregowaniem, w przypadku umów cywilnoprawnych do ustalenia.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować przez portal OLX

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 914607382