2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Zachodniopomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Police
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Gryfitów
Dodane 10 kwietnia 2024

Pielęgniarka środowiskowa

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Police, Gryfitów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Mile widziana możliwość zbierania deklaracji.

  • Dobra obsługa komputera.

  • Aktualne kursy szczepień.

  • Umiejętność obsługi EKG.

Warunki pracy:

  • Forma zatrudnienia do negocjacji, preferowany kontrakt.

  • Praca na ½ lub ¾ etatu.

  • Praca w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku 8:00-18:00.

  • Praca tylko w trybie stacjonarnym

  • Wynagrodzenie 5500-8000 brutto

  • Elastyczny grafik i miłą atmosferę.

  • Intuicyjny program komputerowy do obsługi pacjentów ( KS-PPS ) oraz wsparcie techniczne zespołu IT w godzinach pracy.

Obowiązki:

  • Wykonywanie szczepień.

  • Praca w gabinecie zabiegowym (wykonywanie badań EKG, asystowanie przy drobnych zabiegach, iniekcje).

  • Przygotowanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta.

  • Rejestracja pacjentów POZ i PMP

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Gryfitów
ID: 901122795