2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielawa
Dodane 22 kwietnia 2024

Pielęgniarka - umowa na zastępstwo w Bielawie

Lokalizacja

Bielawa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna Zdrovit w Bielawie zatrudni pielęgniarkę.

Zakres obowiązków:

  • pobieranie krwi

  • wykonywanie badań słuchu, wzroku, ekg, spirometria

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z lekarzem medycyny pracy

  • obsługa pacjentów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • mile widziane ukończone dodatkowe kursy

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • dobrze płatną pracę

  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole

  • możliwości rozwoju osobistego (np. kursy doszkalające)

  • nowocześnie wyposażone gabinety

  • umowę o pracę na zastępstwo, umowa zlecenie lub B2B (do wyboru)

  • wymiar czasu: 1/2 etatu

CV wraz ze zdjęciem oraz opcjonalny list motywacyjny proszę przesyłać na adres e-mail.

O nas:

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna Zdrovit w Bielawie to placówka z wieloletnią tradycją. Oferujemy naszym pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie opierając się na doświadczonej kadrze oraz nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym. Szeroki wachlarz poradni specjalistycznych gwarantuje szybką i fachową pomoc w jednym miejscu. Fakt, iż realizujemy pakiety medyczne takich ubezpieczycieli jak Enel-med, Luxmed, PZU oraz Medicover nie pozostaje bez znaczenia.

www.zdrovit.com.pl

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Bielawa
ID: 913624039