2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Sikórz
Dodane 16 kwietnia 2024

Pielęgniarka w Domu Seniora

Lokalizacja

Sikórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Dom Seniora Leonianum – Piękne życie! to miejsce stworzone z myślą o seniorach, w których życiu przyszedł czas by godnie odpocząć po latach pracy i codziennego zabiegania, dla tych, którzy chcą być na co dzień w gronie dobrych ludzi, dla tych, którzy potrzebują pomocnej dłoni, która ich życie będzie czynić wyjątkowym, dla tych, którzy wymagają specjalistycznej troski o ciało i ducha.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Mieszkańców Domu Seniora;

  • Wykonywanie czynności medycznych zleconych przez lekarza;

  • Podawanie leków Mieszkańcom Domu;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Domu;

  • Osobisty kontakt z lekarzem POZ oraz Rodzinami Mieszkańców.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Znajomość procedur medycznych zgodnych z miejscem pracy;

  • Otwartość na osoby starsze i ich potrzeby;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Pozytywne nastawienie do życia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • Pracę w systemie 12 i 24 godzinnym (do ustalenia)

  • Pracę w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 lub 7:00-7:00;

  • Szkolenia wewnętrzne, jak również możliwość dofinansowania szkoleń zewnętrznych;

  • Pracę w zgranym zespole i rodzinnej atmosferze;

  • Komfortowe warunki pracy;

  • Miejsce pracy: Dom Seniora Leonianum w Sikorzu – 09-413 Sikórz 83A

Lokalizacja

Sikórz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sikórz
ID: 912136925