2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Legionowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Pielęgniarka ZOL/Hospicjum Stacjonarne - Praca Dodatkowa, Zamieszkanie

Lokalizacja

Legionowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowie (województwo Mazowieckie, okolice Warszawy) zatrudni Pielęgniarki do ZOL/Hospicjum Stacjonarnego (możliwość zamieszkania).

Ośrodek mieści się przy ulicy Jana Kozietulskiego 9 w Legionowie (dogodny dojazd z Warszawy samochodem jak również Warszawską szybką koleją miejską - SKM - przeciwny kierunek dojazdu do większości osób dojeżdżających do pracy).

Firma istnieje od 24 lat i od 20 lat posiadamy kontrakt z NFZ.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy kontraktowej (samozatrudnienie) lub umowy zlecenia.

  • pracę w systemie dyżurowym, 12-sto (7-19,19-7) lub 24 godzinnym (7-7).

  • pracę dodatkową w systemie minimum 3 dyżury po 24h lub 6 dyżurów po 12h w miesiącu

Zakres zadań: podawanie leków, pobieranie krwi, prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Ważne! Czynności pielęgnacyjne przy pacjentach są po stronie opiekunów.

Kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy:

  • wykształcenie Pielęgniarskie

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

  • empatia

  • sumienność

  • Doświadczenie w zawodzie jest mile widziane, ale niekonieczne. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową jako pielęgniarka/pielęgniarz.

Dodatkowym atutem jest:

- specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z zakresu:

  • Opieki Długoterminowej,

  • Pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych,

  • Pielęgniarstwa Zachowawczego,

  • Pielęgniarstwa Rodzinnego,

  • Pielęgniarstwa Środowiskowego,

  • Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego,

  • Pielęgniarstwa Geriatrycznego,

  • Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej.

Dla pielęgniarek z dalszych rejonów Polski oferujemy możliwości zamieszkania (krótko lub długoterminowego). Doradzamy również w zakresie założenia własnej działalności gospodarczej (samozatrudnienie). Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij swoje CV już dziś, a z przyjemnością oddzwonimy i omówimy szczegóły oferty.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 863280409