2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Puck
Dodane 27 kwietnia 2024

Pielęgniarz / Pielęgniarka Szkolna, Higienista Szkolny w Pucku

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko:

Pielęgnia-rz/ka szkolny/a, Higienist-a/ka szkolny/a

Miejsce pracy: Puck, ul. Przebendowskiego 12.

 Obowiązki:

  • Opieka pielęgniarska w szkole,

  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania przychodni POZ,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją udzielanych świadczeń.

Wymagania:

  • obsługa pakietu MS Office.

  • tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub,

  • tytuł specjalisty, lub w trakcie specjalizacji, w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego, nauczania i wychowania, w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego lub

  • kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego nauczania i wychowania,

  • szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego, osoba aplikująca może być w trakcie szkolenia lub deklarować chęć rozpoczęcia szkolenia (zapewniamy sfinansowanie szkolenia dla osoby zainteresowanej współpracą)

  • położna, która ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego, nauczania i wychowania albo równoważny i posiada co najmniej pięcioletni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania

  • higienista, która ma wykształcenie średnie medyczne w zawodzie higienistki szkolnej oraz posiada co najmniej pięcioletni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wymiar etatu: 1 etat,

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 833382598