2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Robert
Dodane 25 kwietnia 2024

Pierwsza praca! Dobre wynagrodzenie! Fundraiser_ka Greenpeace!

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do grona najlepszych osób fundraiserskich w Polsce!

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie osób darczyńskich na ulicach polskich miast, wydarzeniach i festiwalach, czyli przekonywanie osób do zgody na regularne wsparcie finansowe Fundacji Greenpeace Polska

  • przeprowadzanie rozmów na temat naszych kampanii

  • aktywna praca na rzecz budowania zielonego ruchu opartego na ludziach

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność od 12h do 30h w tygodniu

  • otwartość w nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem

  • płynne porozumiewanie się w języku polskim

  • poparcie działań Fundacji Greenpeace

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 30 zł/h do 43zł/h NETTO

  • premie za skuteczność oraz rekrutację bezpośrednią (pozyskiwanie osób do pracy w Twoim zespole)

  • pracę, która pozwala nabrać pewności siebie i rozwija zdolności komunikacyjne

  • inkluzywne środowisko pracy

  • wsparcie Team Leadera/ki

  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne

  • możliwość rozwoju i awansu w projekcie Direct Dialogue

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji pozarządowej

  • pracę, która ma znaczenie dla świata, pomagając Greenpeace rosnąć w siłę!

Greenpeace to miejsce, które pozwala nie tylko rozwijać siebie, ale i walczyć o dobro ludzi, zwierząt i środowiska.

To praca, która wniesie do Twojego życia moc dobrej energii.

Dołącz do nas i czyń dobro każdego dnia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 895601775