2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 01 maja 2024

PILARZ (obróbka stali)

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni na stanowisko: PILARZ.

Zakres obowiązków:

  • cięcie profili stalowych przy użyciu piły taśmowej zgodnie z listą materiałową

  • obróbka elementów na wiertarkach, frezarkach, prasie i szlifierkach - zgodnie z rysunkami technicznymi

  • skompletowanie i wydanie materiału na dalsze etapy produkcji w ilości i stanie zgodnym ze zleceniem

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomości rysunku technicznego

  • umiejętności obsługi piły taśmowej oraz podstawowych narzędzi pomiarowych

  • precyzji i skrupulatności

  • umiejętności jazdy wózkiem widłowym i ładowarką teleskopową

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie rozwoju pracownika

Praca w systemie jednozmianowym

Miejsce pracy: Olędy, 08-106 Zbuczyn

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą na adres mailowy biuro(małpa)jdwierzejski.pl:

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 868890040