2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 04 kwietnia 2024

Pilarz - pracownik do produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik do produkcji stolarki aluminiowej - pilarz

Miejsce pracy: Dolnośląskie/ Wrocław, ul. Jerzmanowska

Opis stanowiska:

·      prace związane z obróbką profili aluminiowych (cięcie, opcjonalnie: frezowanie i  wiercenie);

Wymagania:

·      dokładność i skrupulatność

·      zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dokładność, rzetelność;

·      dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac

·      dyspozycyjność

·      dobra organizacja pracy

·      mile widziane doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej: cięcie, frezowanie, wiercenie

Oferujemy:

·      dobre warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie w branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku

·      pełny etat lub samozatrudnienie

·      szkolenie stanowiskowe

·      wynagrodzenie: 4 500,00 ÷ 6 500,00 zł brutto

·      możliwość premii uznaniowej

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KMS Kicka Miniewski sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909460706