2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świdnica
Dodane 25 kwietnia 2024

pilarza-praca na wysokości w pasie linii energetycznych Świdnica

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pilarzy do wycinki i przycinki drzew i krzewów w pasach linii energetycznych na terenie województwa dolnośląskiego (Świdnica i okolice).

Główne zadania:

·         Prace związane z wycinką drzew oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż linii trakcyjnych wysokiego i średniego napięcia,

·         Porządkowanie terenu, sprzątanie terenu z zadrzewień

·         Praca z piłą motorową

·         Praca na wysokości

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         umiejętności obsługi piły spalinowej

·         mile widziane prawo jazdy kat. B,

Wynagrodzenie ustalamy indywidulanie w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia.

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 624027786